Smart Chart (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Break
es: Interrumpir

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Refresh
es: Actualizar

en: Close
es: Cerrar

en: New
es: Nuevo

en: Expand
es: Desplegar

en: Delete node
es: Eliminar nodo

en: Please confirm
es: Por favor confirme
