Smart Chart (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Refresh
et: Värskenda

en: Close
et: Sulge

en: New
et: Uus

en: Expand
et: Ava

en: Delete node
et: Kustuta postitus
