Smart Chart (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Refresh
he: ריענון

en: Close
he: סגירה

en: New
he: חדש

en: Expand
he: הרחב

en: Delete node
he: מחק פריט תוכן
