Smart Chart (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Expand
hr: Raširi
