Smart Chart (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Refresh
hy: Թարմացում
