Smart Chart (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Content types
id: Jenis konten

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Refresh
id: Segarkan

en: Close
id: Tutup

en: New
id: Baru

en: Expand
id: Perluas
