Smart Chart (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Close
it: Chiudi

en: New
it: Nuovo

en: Expand
it: Espandi
