Smart Chart (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Close
km: បិទ

en: Expand
km: ពង្រីក
