Smart Chart (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە
