Smart Chart (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .
