Smart Chart (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Save
nn: Lagre

en: Close
nn: Lukk
