Smart Chart (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Refresh
oc: Refresca

en: Close
oc: Tampar

en: New
oc: Novèl

en: Expand
oc: Desplegar
