Smart Chart (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Close
pl: Zamknij

en: New
pl: Nowy

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Delete node
pl: Usuń węzeł

en: Please confirm
pl: Proszę potwiedzić
