Smart Chart (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Add
ps: زیاتول

en: Refresh
ps: تاندول

en: Close
ps: تړل

en: New
ps: نوی
