Smart Chart (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Break
pt: Quebrar

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Close
pt: Fechar

en: New
pt: Novo

en: Expand
pt: Expandir

en: Delete node
pt: Apagar post

en: Add node
pt: Adicionar post

en: Please confirm
pt: Por favor, confirme

en: Add content types
pt: Adicionar tipos de conteúdo
