Smart Chart (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Delete node
sk: Vymazať uzol
