Smart Chart (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Save
sq: Ruaj

en: Expand
sq: Shpalos
