Smart Chart (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Save
sr: Сачувај
