Smart Chart (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Break
sv: Paus

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Close
sv: Stäng

en: New
sv: Ny

en: Expand
sv: Fäll ut

en: Delete node
sv: Radera nod

en: Please confirm
sv: Vänligen bekräfta
