Smart Chart (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Close
th: ปิด
