Smart Chart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Refresh
tr: Yenile

en: Close
tr: Kapat

en: New
tr: Yeni

en: Expand
tr: Genişlet

en: Delete node
tr: Düğümü sil
