Smart Chart (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
