Smart Glossary (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Every hour
bs: Svaki sat
