Smart Glossary (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Related terms
eu: Termino erlazionatuak

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Every hour
eu: Orduro

en: Url
eu: URLa

en: Load
eu: Kargatu

en: Definition
eu: Definizioa

en: Base path
eu: Bide basea

en: Available
eu: Gaituta

en: Related
eu: Erlazionatuak
