Smart Glossary (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Synonyms
he: שמות נרדפים

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Every hour
he: כל שעה

en: Url
he: כתובת url

en: Definition
he: הגדרה

en: Glossary
he: מילון מונחים

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: All Terms
he: כל הסיווגים

en: Available
he: זמין
