Smart Glossary (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Delete configuration
da: Slet konfiguration

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Related terms
da: Beslægtede ord

en: Synonyms
da: Synonymer

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Every hour
da: Hver time

en: Url
da: URL

en: Load
da: Indlæs

en: Glossary
da: Ordliste

en: Base path
da: Basissti

en: Available
da: Tilgængelig
