Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Help text
af: Hulpteks

en: Related terms
af: Verwante items

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Load
af: Laai
