Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Related terms
ar: المفردات ذات الصلة

en: Synonyms
ar: مرادفات

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Top
ar: الأعلى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Url
ar: المسار

en: Load
ar: تحميل

en: Clone
ar: استنساخ

en: Definition
ar: تعريف

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Glossary
ar: القاموس
