Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Related terms
be: Звязаныя тэрміны

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Top
be: Верх

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Bottom
be: Знізу

en: Definition
be: Азначэнне

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
