Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Top
bo: འགོ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Left
bo: གཡོན
