Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Definition
br: Termenadur
