Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Related terms
cs: Příbuzné termíny

en: Synonyms
cs: Synonyma

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Top
cs: Nahoru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Bottom
cs: Dole

en: Load
cs: Načíst

en: Clone
cs: Klonovat

en: Definition
cs: Definice

en: Glossary
cs: Slovník
