Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Help text
cy: Testun cymorth

en: Related terms
cy: Termau perthnasol

en: Synonyms
cy: Cyfystyron

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Clone
cy: Clôn
