Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Related terms
fi: Sukulaistermit

en: Synonyms
fi: Synonyymit

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Url
fi: Osoite

en: Load
fi: Lataa

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Glossary
fi: Sanasto

en: Connection settings
fi: Yhteysasetukset

en: Credentials
fi: Tunnukset
