Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Related terms
my: ဆက်စပ်သည့် ဝေါဟာရများ

en: Name
my: အမည်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
