Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Synonyms
nn: Synonym

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar
