Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Related terms
sq: Terme të lidhur

en: Synonyms
sq: Sinonime

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Url
sq: Adresa Url
