Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Help text
sr: Помоћ

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Glossary
sr: Речник
