Smart Glossary (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Help text
et: Abitekst

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Top
et: Ülesse

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Every hour
et: Iga tund

en: Bottom
et: Alumine

en: Load
et: Laadi

en: Clone
et: Klooni

en: Definition
et: Definitsioon

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Children
et: Alamlehed
