Smart Glossary (7.x-2.0) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings
