Smart Glossary (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: RDF
gu: આરડીએફ
