Smart Glossary (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Related terms
jv: Tetembungan gegayutan

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
