Smart Glossary (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Help text
kk: Анықтама

en: Related terms
kk: Қатысты терминдер

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты
