Smart Glossary (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном
