Smart Glossary (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Related terms
sk: Príbuzné termíny

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Top
sk: Navrch

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Load
sk: Načítať

en: Clone
sk: Klonovať

en: Definition
sk: Definícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
