Smart Glossary (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Clone
th: โคลน
