Smart Glossary (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Url
bn: ইউআরএল
