Smart Glossary (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Related terms
eo: Rilataj terminoj

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Url
eo: URL
