Smart Glossary (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Url
ka: ბმული

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
