Smart Glossary (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: Top
ku: سەرەوە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
